Hakkımızda

Firmamız Anadolu İş Güvenliği Hizmetleri, 2014 yılında Üsküdar/İstanbul'da kurulmuş olup İş Sağlığı ve Güvenliği alanında hizmet vermektedir. 

Çalışma arkadaşlarımız konularında uzman mühendis ve hekimlerden oluşmaktadır. Firmamız genel olarak ;·
  • Risk analizi ve acil eylem planı çalışmaları
  • İş sağlığı ve iş güvenliği eğitimi
  • Ağır ve tehlikeli işlerde sağlık raporu hazırlanması
  • Sağlık testleri ve kontrolleri
  • Ortam ölçümleri gibi konularda 50'ye yakın firmada farklı iş kollarında ve lokasyonlarda hizmet vermektedir.
Anadolu İş Güvenliği Hizmetleri, 6331 Sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu’nun gerekliliklerine göre,  farklı sektörlerde iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerini karşılayabilmek için uzman kadroların bir araya gelerek oluşturdukları takımdır.

Anadolu İş Güvenliği Hizmetleri müşterilerine mevzuatımızın öngördüğü hizmeti sunan alanında uzman bir firmadır. İş Sağlığı ve Güvenliği alanında deneyimli İş Güvenliği Uzmanları, İşyeri Hekimleri ve sağlık personelleri ile çalışma yapmaktadır.

Firmamız, iş kazası riski taşıyan tüm etmenleri tespit ederek ortadan kaldırmaya yönelik çalışmalar yapmakta ve '0' Kaza vizyonu ile çalışmalarını sürdürmektedir, bu konuda, riskleri kaynakta önleyerek insana dayalı etmenleri ortadan kaldırmayı hedef almaktadır.

İşletme olarak politikamız; piyasanın ihtiyaç duyduğu hızlı ve kaliteli hizmeti en uygun ekonomik çerçevede çalışma ortamına sunmaktır.
Anadolu İş Güvenliği
Bize  ihtiyacınız mı var?

Dilerseniz web sitemiz üzeriden, diler iseniz iletişim sayfasındaki bilgilerimiz üzerinden bizlere bulaşabilirsiniz.

İletişime Geç