Kartal Osgb

Ekleyen:
Kategori:
Like Up:
Like Down:
Oluşturuldu:
27 Haz 2021

Kartal OSGB

Kartal Osgb, Anadolu İş Güvenliği Hizmetleri 2014 yılında kurulmuştur. Kartal bölgesinde iş Güvenliği alanında hizmette bulunmaktadır. Kartal Osgb konusunda uzman yetkili bir danışmanlık firmasıdır. Kartal Osgb çalışma ortamındaki riskleri tespit ederek ortadan kaldırmaya yönelik çalışmalar yapmaktadır.

Kartal Osgb Ne Yapar?

Kartal Osgb, 6331 Sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Yasası kapsamında hazırlanması gereken Risk Analizi, Risk acil durum eylem planı, Tehlikeli Madde Güvenliği Danışmanlığı (TMGD), patlamadan korunma dokumanı gibi yazılı çalışmaların ve evrakların yapılmasını sağlar. Risk değerlendirme ile sağlık ve güvenlik planı uzman ekiplerimiz tarafından yapılmaktadır.

Kartal Osgb, mobil sağlık aracı ve ortam ölçümleri yapılmasını sağlayarak profesyonel işyeri hekimleri vasıtasıyla sağlık taraması yapılmasını sağlamaktadır. Sağlık hizmetleri ve diğer sağlık personeli gibi çalışmalarda hizmet içerisindedir. Sağlık raporu ve işe giriş raporu için lütfen bize ulaşın. Periyodik kontroller çalışma yapılan firmalara tehlike sınıfına göre 1,2 ya da 3 yılda bir kez yapılmaktadır.

Kartal Osgb, yüksekte çalışma eğitimi ve ilkyardım eğitimi alınmasını sağlamaktadır. Destek elemanı seçimi için yangın eğitimi verilmektedir. 6331 sayılı iş sağlığı ve iş güvenliği kanunu kapsamında tehlike sınıfına uygun iş sağlığı ve güvenliği eğitimi verilmektedir. Gıda firmalarında çalışanlar için hijyen eğitimi ve hijyen sertifikası sağlanmaktadır. İş güvenliği eğitimi, mühendislik ve teknik okul mezunu konusunda uzman profesyonel bir iş güvenliği uzmanı ekip tarafından verilemektedir.

Kartal Osgb, tehlike sınıfına uygun A,B ve C Sınıfı iş güvenliği uzmanı, işyeri hekimi atamalarını aile, çalışma ve sosyal güvenlik bakanlığının isg katip sistemi ile yapılmaktadır. İş güvenliği iş yeri hekimi saha kontrolleri yapmaktadır. İşyeri hekimi ve iş güvenliği uzmanı yapılan çalışmaları yönetici ve işverenlere aktarmaktadır. Gizlilik politikası gereği yapılan iş güvenliği eğitimleri muhafaza edilmektedir.

Kartal Osgb, mesleki eğitim kurumları, ortak sağlık güvenlik birimi (OSGB) ve konusunda uzman firmalar ile beraber çalışma yapmakta ve işletmelerin iş sağlığı güvenliği ihtiyaçlarını gidermektedir. Anadolu iş güvenliği ana sayfa ve sorulan sorular ile daha fazla bilgi için lütfen web sayfamızı kontrol ediniz. Kartal Osgb, İstanbul iş sağlığı ve güvenliği çalışmalarını profesyonel olarak sağlamaktadır. Mesleki yeterlilik belgesi sağlayan firmalar ile çalışmalarımız bulunmaktadır.

Kartal Osgb Uzmanı – İşyeri Hekimi Nerede Hizmet Verir?

Kartal Osgb, Anadolu İş Güvenliği, işletmelerin 6331 sayılı iş sağlığı ve güvenliği hizmetleri çerçevesinde hizmet almasını sağlamaktadır. İstanbul ilçeleri ve çevre illerde hizmet vermektedir. İş güvenliği konusunda yüzlerce firma çalışma yapmakta olup Pendik Osgb, Maltepe Osgb Firmaları, Tuzla Osgb, Ataşehir Osgb Firmaları, Esenyurt Osgb Firmaları, Başakşehir Osgb Firmaları, Kartal Osgb, Ümraniye Osgb gibi ilçe bazlı aramalarda ilgili firmalar bulunabilir. İstanbul Anadolu Yakası OSGB, Avrupa yakası Osgb Firmaları, İstanbul İş Güvenliği ve Osgb İstanbul, Osgb Firmaları gibi aramalarla da ilgili firmalar bulunabilir.

Esenler osgb firmaları, Pendik Osgb firmaları, Ataşehir iş güvenliği, Tuzla osgb firmaları gibi aramalar ile ilgili firmalar bulunabilir. Maltepe iş güvenliği, Pendik iş güvenliği, tuzla iş güvenliği konularında aramalar yapılabilir.

Kartal Osgb Hangi Sektörlere Hizmet Verir?

Anadolu iş güvenliği firması az tehlikeliden çok tehlikeliye kadar tüm tehlike sınıfında bulunan işletmelere hizmet vermektedir. Kartal Osgb, Ofis çalışmalarından fabrikaya, kimya sektöründen mobilyaya, inşaat sektöründen temizlik hizmetlerine kadar tüm alanlarda çalışma yapmaktayız. Fiyat teklifi ve iş güvenliği çalışmaları ile eğitim hizmetleri için lütfen iletişime geçiniz. Anadolu İş Güvenliği, çalışmalarını OSGB firmaları ile beraber yapmakta olup dışa görev hizmeti vermemektedir.

Henüz bir yorum yazılmamış!

Bir Yorum Yazın!

30754

Karakter Limiti 400